TEKMOVANJA

Liga posameznikov 50+

2021

1/2 finale 

A1 : B2  MARJAN PUČNIK  PRIMOŽ GORINŠEK
A2 : B1  GORAZD POLANEC  RAJKO KVAS

 

MESTA od 5-8

A3 : B4  GORAZD PINTER  DARIJAN BELAK
A4 : B3  ALEŠ BREZNIKAR  METOD PUČNIK

 

SKUPINA A 

Ime in priimek 

Mesto

št.  

Tekem 

št. zmag 

osvojeni seti 

izgubljeni seti

razlika v  

setih

osvojeni  

gemi

izgubljeni  

gemi

1. Emil Martinšek 

0

2. Marjan Pučnik 

1. 

18 

15

3. Aleš Breznikar 

4. 

13 

17

4. Gorazd Pinter 

3. 

-1 

23 

22

5. Gorazd Polanec 

2. 

-1 

25 

25

 

SKUPINA A

1. set 

1. set 

1. set 

1. set 

1. set

1. Emil Martinšek 

2. Marjan Pučnik 

3. Aleš Breznikar 

4. Gorazd Pinter 

5. Gorazd Polanec

1. Emil Martinšek 

b.b. 

b.b. 

b.b. 

b.b.

2. Marjan Pučnik 

b.b. 

8

3. Aleš Breznikar 

b.b. 

9 4 

8

4. Gorazd Pinter 

b.b. 

9 7

9

5. Gorazd Polanec 

b.b. 

 

*OBRAZLOŽITEV  

V primeru igralcev Aleš Breznikar, Gorazd Pinter in Gorazd Polanec je prišlo do kroga 3 tekmovalcev (vsi imajo enako število zmag). V tem primeru, vodja  tekmovanja postopa po naslednjem pravilu:  

** V kolikor pride do kroga 3 (ali več) tekmovalcev (izenačeni po številu zmag!), se te tekmovalce razvrsti v svojo tabelo (upoštevajo se rezultati  medsebojno odigranih dvobojev). Mesta v tej novi tabeli se nato določijo po kriterijih: 

  1. št. zmag
  2. št. osvojenih nizov (setov)
  3. št. osvojenih gemov
  4. št. oddanih gemov
  5. žreb

Rezultati medsebojno odigranih tekem: 

SKUPINA A

1. set 

1. set 

1. set

3. Aleš Breznikar 

4. Gorazd Pinter 

5. Gorazd Polanec

3. Aleš Breznikar 

9 4 

8

4. Gorazd Pinter 

9 7

9

5. Gorazd Polanec 

 

Tabela: 

Ime in priimek 

Mesto 

št. Tekem 

št. zmag 

osvojeni seti 

izgubljeni seti 

razlika v setih 

osvojeni gemi

izgubljeni  

gemi

3. Aleš Breznikar 

3. 

13 

17

4. Gorazd Pinter 

2. 

16 

13

5. Gorazd Polanec 

1. 

17 

16

 

V novo postavljeni tabeli, je glede na pravilo št. 3, največ gemov osvojil GORAZD POLANEC in zato skupno 2. mesto v skupini A.

SKUPINA B

Ime in priimek 

Mesto

št.  

Tekem 

št. zmag 

osvojeni seti

izgubljeni  

seti

razlika v  

setih

osvojeni  

gemi

izgubljeni  

gemi

razlika v  

gemih

1. Primož Gorinšek 

2. 

25 

11 

14

2. Darijan Belak 

4. 

-3 

14 

27 

-13

3. Metod Pučnik 

3. 

-1 

16 

25 

-9

4. Rajko Kvas 

1. 

27 

19 

8

 

SKUPINA B

1. set 

1. set 

1. set 

1. set

1. Primož Gorinšek 

2. Darijan Belak 

3. Metod Pučnik 

4. Rajko Kvas

1. Primož Gorinšek 

9

2. Darijan Belak 

9 7 

9

3. Metod Pučnik 

9

4. Rajko Kvas 

6

 

Teniški klub Slovenske Konjice,
Tattenbachova ulica 5, 3210 Slovenske Konjice