TEKMOVANJA

2. B liga posameznikov

Opravljen je žreb za 2. ligo posameznikov. Kmalu začnemo s prvimi tekmami. Vabljeni k spremljanju tekem!

Za ogled dvobojev posameznega igralca kliknite na njegovo ime, za bolj natančno statistiko njegovih dvobojev pa še nadalje na rezultat.

  URNIK TEKMOVANJA:

Časovno obdobje 2. liga SKUPINA B
1. krog
19.5. – 28.5.
2. Simon Marguč                      vs 7. Matic Skok
3. Mitja Klokočovnik                vs 6. Rok Hren
4. Jakob Kolar                           vs 5. Tomaž Jereb
1. Miha Pokorn                        vs 8. Ervin Bezovnik
2. krog
29.5. – 7.6.
1. Miha Pokorn                        vs 2. Simon Marguč
7. Matic Skok                            vs 3. Mitja Klokočovnik
6. Rok Hren                              vs 4. Jakob Kolar
8. Ervin Bezovnik                    vs 5. Tomaž Jereb
3. krog
8.6. – 17.6.
3. Mitja Klokočovnik               vs 1. Miha Pokorn
4. Jakob Kolar                          vs 7. Matic Skok
5. Tomaž Jereb                        vs 6. Rok Hren
8. Ervin Bezovnik                    vs 2. Simon Marguč
4. krog
18.6. – 27.6.
1. Miha Pokorn                       vs 4. Jakob Kolar
2. Simon Marguč                    vs 3. Mitja Klokočovnik
7. Matic Skok                          vs 5. Tomaž Jereb
8. Ervin Bezovnik                   vs 6. Rok Hren
5.krog
28.6. – 7.7.
5. Tomaž Jereb                       vs 1. Miha Pokorn
4. Jakob Kolar                         vs 2. Simon Marguč
6. Rok Hren                             vs 7. Matic Skok
3. Mitja Klokočovnik              vs 8. Ervin Bezovnik
6. krog
8.7. – 17.7.
1. Miha Pokorn                      vs 6. Rok Hren
2. Simon Marguč                   vs 5. Tomaž Jereb
3. Mitja Klokočovnik              vs 4. Jakob Kolar
8. Ervin Bezovnik                   vs 7. Matic Skok
7.krog
18.7. – 27.7.
7. Matic Skok                         vs 1. Miha Pokorn
6. Rok Hren                            vs 2. Simon Marguč
5. Tomaž Jereb                      vs 3. Mitja Klokočovnik
4. Jakob Kolar                        vs 8. Ervin Bezovnik
Rezervni termin 28.7. – 1.8.  

Teniški klub Slovenske Konjice,
Tattenbachova ulica 5, 3210 Slovenske Konjice