TEKMOVANJA

2. A liga posameznikov

Opravljen je žreb za 2. ligo posameznikov. Kmalu začnemo s prvimi tekmami. Vabljeni k spremljanju tekem!

Za ogled dvobojev posameznega igralca kliknite na njegovo ime, za bolj natančno statistiko njegovih dvobojev pa še nadalje na rezultat.

                     URNIK TEKMOVANJA:

Časovno obdobje 2. liga SKUPINA A
1. krog
19.5. – 28.5.
2. Gašper Sevšek                     vs 7. Nejc Jevšenak
3. Ervin Presiček                      vs 6. Jošt Klevže
4. Sven Rošer                           vs 5. Rok Potočnik
1. Andrej Habjan                     vs 8. Damir Černec
2. krog
29.5. – 7.6.
1. Andrej Habjan                     vs 2. Gašper Sevšek
7. Nejc Jevšenak                      vs 3. Ervin Presiček
6. Jošt Klevže                            vs 4. Sven Rošer
8. Damir Černec                      vs 5. Rok Potočnik
3. krog
8.6. – 17.6.
3. Ervin Presiček                      vs 1. Andrej Habjan
4. Sven Rošer                           vs 7. Nejc Jevšenak
5. Rok Potočnik                        vs 6. Jošt Klevže
8. Damir Černec                      vs 2. Gašper Sevšek
4. krog
18.6. – 27.6.
1. Andrej Habjan                     vs 4. Sven Rošer
2. Gašper Sevšek                     vs 3. Ervin Presiček
7. Nejc Jevšenak                      vs 5. Rok Potočnik
8. Damir Černec                      vs 6. Jošt Klevže
5.krog
28.6. – 7.7.
5. Rok Potočnik                       vs 1. Andrej Habjan
4. Sven Rošer                          vs 2. Gašper Sevšek
6. Jošt Klevže                           vs 7. Nejc Jevšenak
3. Ervin Presiček                     vs 8. Damir Černec
6. krog
8.7. – 17.7.
1. Andrej Habjan                    vs 6. Jošt Klevže
2. Gašper Sevšek                    vs 5. Rok Potočnik
3. Ervin Presiček                     vs 4. Sven Rošer
8. Damir Černec                     vs 7. Nejc Jevšenak
7.krog
18.7. – 27.7.
7. Nejc Jevšenak                     vs 1. Andrej Habjan
6. Jošt Klevže                           vs 2. Gašper Sevšek
5. Rok Potočnik                       vs 3. Ervin Presiček
4. Sven Rošer                          vs 8. Damir Černec
Rezervni termin 28.7. – 1.8.  

Teniški klub Slovenske Konjice,
Tattenbachova ulica 5, 3210 Slovenske Konjice